Dijital Baskı Hizmeti

Dönmez Reklam Dijital baskı merkezimizde bilgisayar ortamında hazırladığımız tasarımlarınızı veya görsellerinizi yüksek teknolojiye sahip makine parkurumuzda özel baskı teknikleri ile hızlı bir şekilde kullanım alanına göre tercih edilecek malzeme üzerine baskı işlemini gerçekleştiriyoruz.

Dijital Baskı Nedir?

Dönmez Reklam Dijital baskı merkezimizde bilgisayar ortamında hazırladığımız tasarımlarınızı veya görsellerinizi yüksek teknolojiye sahip makine parkurumuzda özel baskı teknikleri ile hızlı bir şekilde kullanım alanına göre tercih edilecek malzeme üzerine baskı işlemini gerçekleştiriyoruz.

Dijital baskı hizmeti, bilgisayar ortamında hazırlanmış olan tasarımlarınızın veya sizin talepleriniz üzerine grafik tasarım ekibimizin oluşturmuş olduğu görselin dijital baskı makinesi vasıtasıyla çıktısının alındığı ve günümüzün gelişmiş reklam çeşitlerinden biridir. İşletmeniz için gerekli olan her türlü el ilanı, broşür, branda veya afiş gibi reklam materyallerinin baskı makineleri ile işlenmesiyle üretilmesi işletmenizin veya markanızın bilinirliğini arttırabilmeniz için en hesaplı ve en kaliteli reklam çözümüdür.


Dijital Baskı Çözümleri

Dönmez Reklam olarak sunmuş olduğumuz Dijital Baskı çözümlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu her türlü reklam ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlara firmamızda yaptırabilirsiniz. Firmalar ve markalar hedef kitlelerine ulaşabilmek ve firma vizyonlarını gerçekleştirebilmek amacıyla bazı reklam kanallarına ihtiyaçlara duyarlar. Günümüzde en çok tercih edilen reklam kanallarından biri olan dijital baskı çözümleri ile firmanızı veya markanızı müşterilerinize kolay bir şekilde duyurabilirsiniz..

Dönmez Reklam firmamız dijital baskı hizmetleri ile tabela, branda, dış cephe giydirme, one vision baskı, folyo, broşür ve el ilanı gibi birçok ürünü hızlı ve kaliteli bir şekilde sizler için üretmektedir.


Firmanız veya Markanızı büyütmek için Dönmez Reklam ile tanışmaya ne dersiniz?

Dönmez reklam olarak reklam ve medya alanında 20 yılı aşkın hizmet vermekte ve binlerce başarılı projeye imza atmış olmanın gururuyla, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. Firmamızın misyonu hâline gelmiş olan ve firma sahibi Volkan Erdönmez’in, “Özverili çalışma tecrübeyi, tecrübe kaliteli işçiliği, kaliteli işçilikte başarıyı getirir.” misyonuyla Ege bölgesinde ki reklam ve dijital baskı alanında lider firma konumunu taşımakta olan Dönmez Reklam kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat politikasıyla çalışmaktadır. Müşteri potansiyelinizi arttırmak ve baskı çözümleriniz de profesyonel bir iş ortağı ile çalışmak istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel kadromuz ve son teknoloji makine parkurumuz ile sizlere talep ettiğiniz reklam çözümlerini dijital baskı makinelerinde kısa sürede hazır ediyoruz. Dijital baskı sistemleri ile üretimi mümkün olan her ihtiyacınıza cevap verecek tüm ürünleri üretmek için çaba gösteriyoruz.

Dijital baskı ve reklam hizmetleri veren firmamız siz değerli müşterilerimize en uygun ve etkili reklam çözümlerini sunmak için çalışmakta ve teknolojiyi yakından takip ederek her geçen büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.


Dijital Baskı Neden Tercih Edilir?

Dijital Baskı hizmetinin avantajları nelerdir ve işletmeler tarafından neden tercih edilir? 

Dijital baskı çözümlerinin tercih edilme nedenlerinden en önemlisi düşük maliyetli olması yer alır. Ön üretim aşaması veya kalıp çıkarma zorunluluğu olmadığı için maliyeti de düşüktür. Bu sayede iş gücünden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Yüksek hızda baskı alınabilmesi ve hızlı bir şekilde kuruyabilme özelliği de tercih edilme sebeplerinden birisidir. 1 saatlik diliminde 12 bin çıktıya kadar ulaşılabilmektedir. Tasarım ve ölçülendirme sürecini göz ardı ettiğimizi varsayarak anında baskıya başlanabilir ve aynı gün teslimatı yapılabilir.

Kalıp kullanım zorunluluğu olmadığı için kişinin tercihine göre özgün tasarımlar yapılabilir. En büyük ve en önemli özelliği ise baskı üzerinde müdahale edebilme esnekliğine sahip olmasıdır. Sizlerde işletmeniz veya markanız için dijital baskı çözümlerinden mutlaka yararlanmalısınız.


Dijital Baskı Nerelerde Kullanılır?

Teknolojinin hızlı yükselişi dijital baskı sektörünün de hızlı bir şekilde büyümesine katkı sağlamıştır. Bu sayede İzmir Dönmez Reklam olarak Dijital baskı çözümlerimiz ile firmanızı veya markanızı başarıya götürecek adımlar atmanızı sağlıyoruz.

Dijital baskı çözümleri genellikle büyük boyutlarda tercih edilmektedir. İç mekan ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dijital baskının sadece büyük ebatlarda tercih edilmesi genel bir görüştür ancak böyle bir zorunluluk yoktur. Dijital baskı hizmetinde neler yapılabileceğine örnek vermek gerekirse; kartvizit, broşür, el ilanları, ajanda, kitap, defter ve takvim gibi birçok ürünün üretimi de mümkündür.

Dijital baskı çözümlerinin tercih edilmesinin ana nedenlerinden birisi de ihtiyaca yönelik üretim yapılabilmesidir. Örneğin bir konseri duyurmak için 5 adet büyük ve farklı tasarımlarda bir baskıya ihtiyacınız var ve gerek sayının az olması gerekse tasarımların farklı olması nedeniyle matbaa baskısına uygun değildir. Bu nedenle Dijital baskı hizmeti rahatlıkla tercih edilebilir.


İzmir Dijital Baskı Sistemleri ve Fiyatları

Firmanızın marka bilinirliğinin artması, kurumsal kimliğiniz oluşturulması ve hedef kitlenizde ki müşterilerinize daha hızlı ulaşabilmeniz için reklamlara ihtiyacınız vardır. Dönmez Reklam olarak İzmir ilinde dijital baskı çözümleri merkezimizde markanızın ihtiyaç duyabileceği tüm dijital baskı çözümlerinizde yanındayız. Örneğin; bulunduğunuz şehrin en işlek ve dikkat çeken bulvarında yer alacak bir dijital baskı görseliniz ile orada ki insan sirkülasyonunun %90-95 oranında dikkatini çekebilirsiniz. Bu sayede firmanızı ve markanızı her gün yüzlerce yeni insanın tanımış olmasını sağlamış olursunuz. Üstelik yapılan bilimsel çalışmalara göre beynimizin arka lobunda bulunan ve bilinçaltı olarak ifade edilen alanda sakladığımız görsel bilgiler sesli reklamlara oranla insan hafızasında daha kalıcı bir yer edinir ve bu sayede o an ihtiyaç duyulmasa dahi sonra ki tarihlerde markanız müşteri tarafından bilindiği için geri dönüşleriniz artar.

Dijital baskı fiyatları yapılacak olan çalışmanın metrekare olarak ölçülerine ve baskıda kullanılacak olan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat araştırmalarınızda aklınızda soru işaretleri kalmaması açısından kullanılacak olan baskı malzemeleri, makine parkuru ve mürekkep gibi detayları sormayı unutmayınız. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeleriniz ile uygulama alanı ve kullanım amacını belirterek ihtiyacınız olan en iyi çözümü ve en uygun fiyatı alabilirsiniz. Dijital baskı hakkında merak ettiğiniz, sormak istediğiniz her konuda bizi aramaktan çekinmeyin.

Haydi işletmenizi ele güne reklam edelim!