Germe Branda Tabela

Branda germe tabela ürünümüzü, profesyonel dijital baskı makinelerimiz ile ithal branda üzerine basarak, aluminyum çelik veya benzeri metal iskelet profilden oluşturulmuş şaseye dört bir yandan gerdirme yöntemi ile sabitleyerek üretiyoruz. Günümüzde reklam ve tanıtım sektöründe en çok dikkat çeken ve uygulama alanı olan en geniş yelpazeye sahip tabelalar arasındadır.


Branda germe tabela ürünümüzü, profesyonel dijital baskı makinelerimiz ile ithal branda üzerine basarak, aluminyum çelik veya benzeri metal iskelet profilden oluşturulmuş şaseye dört bir yandan gerdirme yöntemi ile sabitleyerek üretiyoruz. Günümüzde reklam ve tanıtım sektöründe en çok dikkat çeken ve uygulama alanı olan en geniş yelpazeye sahip tabelalar arasındadır. Ebat olarak devasa büyüklüklere ulaşabilen boyutları ile uygulandığı her yerde kolaylıkla fark edilebilmekte ve görünmektedir. Branda Germe tabela sistemleri özellikle büyük küçük farketmeksizin bir çok firma tarafından tercih edilmektedir. 


Dijital baskı yöntemiyle oluşturulan germe branda ürünümüz tasarım olarak hayal gücünüze göre istediğiniz baskının alınabildiği ve yüksek baskı kalitesine sahip cihazlarımız sayesinde en küçük detayları bile büyüleyici bir sunuma dönüştürebildiğiniz bir ürünümüzdür. İstediğiniz ebatta üretilebilen germe branda tabelalar büyüklükleri nedeniyle, işletme ve firma tanıtımına katkı sağlar ve prestij kazandırır. Üretimi ve montaj süresi Kutu harf ve oyma tabelalara göre daha kısa olarak öngörülse de branda üzerinde kullanılan mürekkebin kuruma süresi ve brandanın metal iskelete yerleştirilmesi zaman almaktadır. Bu nedenle germe branda tabelalar için ön sipariş görüşmesi yapmanızı ve ekibimizden ücretsiz keşif talep etmenizi öneriyoruz.


Tabela sistemlerinde birçok farklı çeşit bulunması nedeniyle müşterilerimizin, germe branda tabela tercihlerinde daha düşük maliyet ve daha kısa sürede üretim ve montaj avantajı etkili olmaktadır. Firmanıza uygun görsel, logo ve bilgilerinizin rahat bir şekilde uygulanabildiği germe branda tabela ürünümüz her bütçeye hitap etmektedir bu nedenle germe branda tabela işletmelere tanıtım anlamında çok büyük katkı sağlamaktadır.


Müşterilerimizin tercihine ve uygulama alanının yeterliliklerine göre germe branda ürünümüz ışıklı ve ışıksız olarak kullanım imkanına sahiptir. Metal iskelet içerisine veya tabela önüne uzatılan ek metal kollar ile karşıdan yansıtmalı ışık seçenekleri ile gece ve gündüz branda tabela ürünümüzü kullanabilirsiniz.


Nasıl Üretilir?


Branda Tabela ürünümüzün kullanım alanları sadece Tanıtım, reklam veya ürün sunumu ile sınırlı değildir. Otellerde, restoranlarda, yollarda, yollarda, caddelerde, apartman duvar reklamlarında, sokaklarda bilgilendirme ve yönlendirme amacı ile de kullanılabilmektedir. Germe tabela sistemleri vinil ismi ile bilinen ithal dış mekan branda kumaşından üretilmektedir. İthal vinil branda malzemesinin ölçülerinize uygun hazırlanmış metal kasa üzerine değişik metotlarda kaplanması ve gerdirilmesi işlemi ile üretilir. Germe işlemlerinden en çok kullanılanı zımba ve aparatlı germe yöntemidir. Aparatlı germe tekniği; alüminyum alaşımlı aparatların kullanılması ile gerçekleştirilir. Son derece güvenli ve yıllarca zarar görmeyecek sağlamlıkta bir yöntemdir. Zımba ile germe tekniğine kıyasla daha zahmetli ve maliyetlidir. Zımba ile germe tekniği; vinil brandanın metal kasaya sıkı bir şekilde gerilmesinden sonra kasa ile vinil brandanın zımba ile birleştirilmesi ile oluşur. Bu yöntemde dikkat edilmesi gereken detay, zımba ve kasanın kaliteli ve sağlam malzemelerden oluşmasıdır.


Germe Branda Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Genellikle vinil branda germe tabela ürünümüz ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı modele ayrılır. Işıklı germe tabelalarda kasanın içerisine power led aydınlatma ürünleri yerleştirilir. Tercihinize göre florasan veya standart led ürünleri de opsiyonel olarak sunulur. Ancak elektrik tüketimi ve dayanıklılık açısından power led tercih etmekteyiz. Işığın kaliteli olması ve kullanılan vinil brandanın ışık geçirgen özelliğini taşıması olması önemli bir detaydır. Eğer ışık yeterli seviyede olmaz veya istenilen uzaklıkta monte edilmez ise tabelanın karanlık veya aşırı aydınlık olması ve görünürlüğünü kaybetmesi gibi durumlar oluşur. Kullanılan branda yerli veya merdiven altı üretim kalitesiz kumaştan oluşur ise ışık geçirme düzeyi yetersiz veya fazla olabilir. Bu da aynı ışıkta olduğu gibi tabelanızın çok aydınlık veya karanlık olması problemini yaratır. 


Germe branda ürünlerinde üretim platformu önemli bir husustur. Metal iskeletin sağlamlığı, bağlantı noktaların kalitesi olası düşme kopma veya benzeri can ve mal güvenliğini riske atan durumlar oluşturabilir. Aynı şekilde dijital baskı yöntemiyle üretilen brandanın kumaşı, kullanılan mürekkebin kalitesi ve baskı tekniği tabelanızın ömrüne etki etmektedir. Dış mekanda kullanılacak olan tabelalarınız için bunlar önemli detaylardır. Dönmez Reklam İzmir olarak sizler için en kaliteli ve dayanıklı Germe Branda Tabelaları yıllardan bugüne sunmaktan gurur duyuyor ve her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüz ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.