Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Kesim Tabela ürünümüz, pleksi, dakota, kompozit ve alüminyum vb. bir çok farklı malzemeden yapılabilmektedir. Uygulama alanına göre 3D (3 Boyutlu) yada 2D (iki boyutlu) şekilde imal edilebilen cnc kutu harf kesim tabela ürünümüz müşterilerimiz tarafından fazlaca tercih edilen ürün çeşitlerimizdendir.

Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu Harf Kesim Tabela ürünümüz, pleksi, dakota, kompozit ve alüminyum vb. bir çok farklı malzemeden yapılabilmektedir. Uygulama alanına göre 3D (3 Boyutlu) yada 2D (iki boyutlu) şekilde imal edilebilen cnc kutu harf kesim tabela ürünümüz müşterilerimiz tarafından fazlaca tercih edilen ürün çeşitlerimizdendir.

Kutu harf kesim tabelalar başta İzmir olmak üzere ege ve marmara bölgesinde ki birçok müşterimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İzmir Kutu Harf Tabela hizmetinde öncü firma olan Dönmez Reklam olarak sizin isteğiniz ve projelendirdiğimiz tabelanıza özel üretilerek mekanınıza estetik ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Sektör veya ortam farketmeksizin bir çok firma tarafından tercih edilen kutu harf tabelalarımız ışıklı veya ışıksız olacak şekilde 2 opsiyonlu olarak sizlere sunulmaktadır.

Kutu harf tabelalarda alüminyum malzeme kullanıldığında öncelikle CNC tezgahında harflerin kesim işlemi yapılır. Ardından el işçiliği ve yardımcı ekipmanlar ile kıvırma ve bükme işlemleri gerçekleştirilir. Son aşamada ise boyama işlemi yapılarak istenilen renk verilir. Alüminyum kutu harflerde harf boyutu olarak ebat sınırı olmaksızın her boyutta harf üretimi yapılabilmektedir. Devasa boyutlarda Alüminyum Kutu Harf Tabela ürünleri için İzmir tabela Dönmez Reklam 'dan fiyat almadan izmir'de tabela yaptırmayın. 

3 boyutlu tabela çalışmalarında her ne kadar dayanıklılık konusun alüminyum malzemeler tercih edilsede pleksi kutu harf tabelalar gösteriş olarak alüminyum malzemeye göre ön plana çıkmaktadır. Pleksi harf kesimlerinde ön ve yan yüzeylerin ışık geçirgenliği daha fazla olduğu için alüminyum tabelalara kıyasla cephe görünümü olarak daha etkilidir. Kutu harf tabela ürünleri için İzmir'de en ucuz ve en kaliteli tabela üretimi yapan firma unvanını yıllardır kendisinde saklayan Dönmez Reklam Tabela, Dakota malzeme seçeneği ile düşük bütçeli tabela ihtiyaçlarına da cevapsız kalmamaktadır.

Alüminyum, Pleksi ve Dakota kutu harf kesim tabelalarda alt tabaka ihtiyacı olmadan montaj yapılabilmektedir ancak bu nokta ışıklı tabela uygulamaları için ihtiyaç duyulacak olan kablo ve benzeri montaj elemanlarının görüntü kirliliği oluşturmaması amacıyla zeminsiz kutu harf tavsiye edilmemektedir.


Kutu Harf Kesim Tabelalar Nerelerde Uygulanabilir?

Kutu harf kesim tabela ürünümüz için bir uygulama sınırlaması bulunmamaktadır. Binanızın fiziksel yapısına uygun olarak oluşturacağımız metal iskelet, montaj ayakları veyahut zemin tabakaları ile her türlü duvar zemin ve benzeri alanda uygulama yapılabilmektedir. %100 el işçiliği ile hazırlanan kutu harf tabelalar bir çok firma tarafından fahiş fiyatlara satılmaktadır. Bu neden bir çok işletme tercih edememektedir. İzmir'de tabela sektörünün öncüsü ve binlerce tamamlanmış proje ile İzmir ve çevre illerin Tabela, Matbaa ve Reklam hizmetlerini sunan firmamız hiçbir yerde bulamayacağınız en uygun tabela çözümlerini sizlere sunmaktadır.

Türkiye'nin önde gelen içecek ve gıda firmalarının kurumsal kimlik ve tanıtım materyalleri üretimini yapan firmamız, her biri alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile 20 yılı aşkın süredir sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı tabela üretimi hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır.


Kutu Harf Tabela Fiyatları

Alüminyum, Pleksi ve Dakota kutu harf tabela ürünlerinin üretici firması olan Dönmez Reklam olarak güçlü altyapısı ve stokları ile en uygun fiyat politikası uygulayarak İzmir ve çevre illerde ki tabela üretim ve montaj hizmetini siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde sunmayı hedeflemekteyiz.

Unutmayın ! Bizler sizlerin isteklerini iyi analiz ediyor, sizler için en uygun ve en kaliteli tabelaları üretiyoruz.

Bizden fiyat almadan tabela yaptırmayın...